Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.
nasil
fizy Üyelik yetkili_satici

fizy Üyelik

Milyonlarca şarkıya dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşabilmenizi sağlayan dijital müzik platformu fizy Üyelik Perdigital’de! Sürekli yenilenen müzik listelerinden canlı konserlere, onlarca radyo kanalından video kliplere reklamsız olarak ulaşabilmenizi sağlayan haftalık fizy üyelik, aylık fizy üyelik, 3 aylık fizy üyelik ve yıllık fizy üyelik kredi kartına 12 taksit imkanıyla!

E-PİN KARŞILIĞI STOK BİRİM FİYAT ADET SEPETE EKLE
Haftalık fizy Üyelik

1 Haftalık fizy Üyelik

5.99 TL
Aylık fizy Üyelik

1 Aylık fizy Üyelik

20.99 TL
3 Aylık fizy Üyelik

3 Aylık fizy Üyelik

59.99 TL
Yıllık fizy Üyelik

1 Yıllık fizy Üyelik

179.99 TL
Fiyatlara KDV dahildir.

fizy nedir?

Milyonlarca şarkıyı, onlarca radyo kanalını, canlı konserler ve daha fazlasını dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden dinleyebilmenizi sağlayan dijital müzik platformudur.

fizy Üyelik kodlarında hangi seçenekler mevcut?

Perdigital.com’da 1 Haftalık fizy üyelik, 1 Aylık fizy üyelik, 3 Aylık fizy üyelik, 1 Yıllık fizy üyelik seçeneklerini bulabilirsiniz.

fizy’de neler var?

fizy ile sürekli yenilenen binlerce müzik listesinden radyo kanallarına, canlı konserlerden video kliplere reklamsız olarak erişebilirsiniz.

fizy Üyelik Fiyatları

Haftalık fizy üyelik, aylık fizy üyelik, 3 aylık fizy üyelik ve yıllık fizy üyelik fiyatları doğrudan fizy tarafından belirlenmektedir.

fizy Üyelik kodumu nasıl kullanırım?

  1. Tarayıcınızdan http://fizy.com/promocode adresine gidin.
  2. fizy üyeliğinize ait cep telefonu numarasını girin.
  3. Perdigital.com’dan satın almış olduğunuz fizy Üyelik Kodunu ilgili alana girin.
  4. Ben robot değilim seçeneğini işaretleyin.
  5. Gönder butonuna tıklayın. 

Haftalık fizy Üyelik, 1 Haftalık fizy Üyelik, Aylık fizy Üyelik, 1 Aylık fizy Üyelik, 3 Aylık fizy Üyelik, Yıllık fizy Üyelik, 1 Yıllık fizy Üyelik satın almak için doğru adres; Perdigital.com.
Ürüne yorum yapabilmek için üye girişi yapın.
S**** P****
14.01.2022 15:48
muazzam