Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.
Filmbox Live Üyelik yetkili_satici

Filmbox Live Üyelik

Filmbox Live, bilgisayar, tablet, mobil cihazlar ya da akıllı televizyonlar üzerinden ulaşabileceğiniz canlı yayın, seçkin dizi, film ve videolar sunan bir platformdur.

Filmbox Live içeriklerine erişebilmek için Filmbox Live'ye üye olmanız gerekmektedir. Filmbox Live üyelik kodlarını burada bulabilir, güvenle Filmbox Live üyelik kodu satın alabilirsiniz. Filmbox Live üyelik kodları, dijital ürün kodlarınn doğru adresi Perdigitalde!

E-PİN KARŞILIĞI STOK BİRİM FİYAT ADET SEPETE EKLE
1 Aylık Filmbox Live Üyelik

1 Aylık Filmbox Live Üyelik

9.90 TL

Filmbox Live üyeliği satın alarak, pek çok seçkin film ve diziyi sınırsız izleme ayrıcalığı kazanabilirsiniz. Günün 24 saati, internet bağlantısı olan her cihazda filmlerden modaya, belgesellerden dövüşe kadar pek çok içeriğe erişebilirsiniz. 

Filmbox Live'de sunulan içeriklerin keyfini sorunsuz sürebilmeniz için, internet hızınıza göre görüntü kalitesi otomatik olarak ayarlanır. Bu sayede takılma olmadan kesintisiz izleyebilirsiniz.

Sunulan tüm içeriklerde alt yazı ve dublaj seçenekleri mevcuttur. Keyfiniz nasıl isterse öyle izleyebilirsiniz.

Bir işiniz çıktı ve izlemeyi yarıda kestiniz diyelim... Geri döndüğünüzde kaldığınız yerden devam edebilmeniz için Filmbox Live size bunu hatırlatır.

Filmbox Live ile ilgili ayrıntılı bilgi için http://www.filmboxlive.com/tr/nedir adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ürüne yorum yapabilmek için üye girişi yapın.
Ö**** Y****
30.07.2017 00:33
Deneyip Görecez .)) Farkımız Tarzımız
Y**** A****
20.06.2017 01:14
Filmbox Live 1 aylık üyelik aldım.ürünün kodu hemen geldi.almak isteyen arkadaşlara öneririm.