Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.
CryptoRefills Bitcoin (BTC) Kart yetkili_satici

CryptoRefills Bitcoin (BTC) Kart

CryptoRefills Bitcoin (BTC) Kart, Türk Lirası ile kolayca ve çok hızlı bir şekilde Bitcoin'e sahip olmanıza imkan sağlayan bir yöntemdir. Anında teslim CryptoRefills BTC Kart fiyatlarını burada bulabilir, güvenle ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla CryptoRefills BTC Kart satın alabilirsiniz. CryptoRefills Bitcoin Kart Kodunu aktive ettikten sonra, Bitcoin’lerin cüzdana transferi en geç 24 saat içinde gerçekleşir.

Perdigital'den satın aldığınız CryptoRefills Bitcoin Kart kodlarını https://www.cryptorefills.com/blog/tr/cryptorefills-bitcoin-kart-ile-bitcoin-btc-yukle/ adresindeki formu kullanarak aktive edebilirsiniz. 

CryptoRefills Bitcoin Kart nedir?

CryptoRefills Bitcoin Kart, Bitcoin (BTC) satın almanın kolay ve güvenilir yoludur. CryptoRefills Bitcoin Kartları, Türk Lirası ile değişen tutarlarda, kolayca ve çok hızlı bir şekilde Bitcoin'e sahip olmanıza imkan sağlayan kartlardır.

CryptoRefills Bitcoin Kart Kodu nedir?

Perdigital.com'dan satın almış olduğunuz CryptoRefills Bitcoin Kart Kodu, satın almış olduğunuz TL tutarı kadar Bitcoin cüzdanınıza Bitcoin yüklemenizi sağlayan bir koddur.

Bitcoin Cüzdan (Bitcoin Wallet) Nedir?

Bitcoin’lerinizi transfer edeceğiniz ve güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz bir cüzdan uygulamasıdır. Birçok cüzdan uygulaması 12 kelimelik güvenli ve kişisel bir hatırlama kelime serisi talep etmektedir. Bu kelime serisini güvenli bir şekilde saklamanız gerekmektedir. Aksi taktirde Bitcoin cüzdanınıza ulaşamayabilirsiniz. 

Bitcoin Cüzdan Adresi Nedir? 

Bitcoin cüzdanınıza Bitcoin transfer edebilmek için gerekli olan adrestir. CryptoRefills Bitcoin Kartı kodlarını aktive ederken bu adrese ihtiyacınız vardır. Bitcoin Cüzdan Adresinizi tamamen doğru girdiğinizden emin olmalısınız. Yanlış adrese gönderilen Bitcoin’lerin geri dönüşü mümkün değildir. CryptoRefills Bitcoin Kart Kodunu aktive ettikten sonra, Bitcoin’lerin cüzdana transferi en geç 24 saat içinde gerçekleşir.

CryptoRefills, hangi kur değişim oranını kullanmaktadır?

CryptoRefills Bitcoin Kartın TL değerinden Bitcoin'e dönüşüm-değişim oranını hesaplamak için birden fazla kripto para borsası verileri kullanılmaktadır. Bu değişim oranı sürekli değişmekte olup, değişim 'YÜKLE' butonuna bastığınız andaki dönüşüm oranları kullanılarak hesaplanır ve Bitcoinler cüzdanınıza gönderilir. 

CryptoRefills Bitcoin Kart, CryptoRefills Bitcoin Kart Kodu, Bitcoin Kart, Bitcoin Kart Kodu, Bitcoin Çeki, Bitcoin Voucher, Bitcoin Voucher Code, 10 TL CryptoRefills Bitcoin Kart, 50 TL CryptoRefills Bitcoin Kart, 100 TL CryptoRefills Bitcoin Kart, 10 TL BTC Kart, 50 TL BTC Kart, 100 TL BTC Kart için doğru adres; Perdigital.com.
Ürüne yorum yapabilmek için üye girişi yapın.
H**** I****
24.01.2020 17:57
gayet iyi
E**** K****
26.12.2019 00:56
Sistem Gerçekten Çok Güzel Düzenli Bitcoin Alıyorum Sistem Gayet İyi Ve Hoş 5 Numara 5 Yıldız
U**** A****
18.12.2019 23:26
2 adet 100 TL değerinde BTC kart aldım teşekkür ediyorum hizmetinizden ötürü hayırlı olması dileğiyle.
M**** Ç****
12.12.2019 15:59
İlk defa Perdigital'de görücüye çıktı hayırlı uğurlu olsun.