Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

BUSUU MUCİZESİYLE YABANCI DİL ÖĞRENİMİ

Günde sadece 10 dakika çalışarak başka bir dil konuşabilirsiniz! busuu ile yabancı dil öğrenmek hiç bu kadar kolay ve etkili olmamıştı. Programda nelerin olduğunu ve nasıl işe yaradığını merak ediyorsanız yazımızı okuyun.


Tam 12 farklı dil için tam kurslar:
busuu’nun dil uzmanlarından oluşan ekibi, dört anahtar beceri olan okuma, yazma, dinleme ve konuşmanızı geliştirmenize yardımcı olmak üzere, kapsamlı dilbilgisi ve kelime bilgisi ipuçları ile egzersizlerin bulunduğu, sizin için en iyi öğrenme deneyimini oluşturmak için durmaksızın çalışıyor. busuu’nun kanıtlanmış özellikleri arasında Kelime Çalıştırıcı, telaffuz alıştırmaları ve yazma dersleri yer almaktadır.

Dünya çapında 60 milyon kullanıcı ile pratik yapma imkanı:
busuu'ya katıldığınızda, tüm dünyadan dil öğrenenler topluluğuna katılırsınız. En etkili dil öğrenenler, en çok pratik yapan ve gelişmek için birbirine yardım edenlerdir. Egzersizlerinizi ana dilini konuşan kişilere gönderin ve yapılan düzeltmeleri hızla geri alın!

İşe gerçekten yarıyor!
busuu ekibi, ürünün etkinliği konusunda takıntılı denecek kadar titiz ve doğru şeyi yaptıklarından emin olmak için düzenli araştırmalar yapıyorlar. Her seviyeden sonra bilginizi test ederek ve McGraw-Hill sertifikanızı alarak ne kadar ilerlediğinizi kontrol edebilirsiniz.


Bağımsız üniversite araştırması, 22,5 saatlik busuu Premium'un kolejde 1 döneme eşdeğer olduğunu kanıtlıyor:
busuu’nun öğrenim sonuçlarını ölçmek için 2016 yılında New York Şehir Üniversitesi ve South Carolina Üniversitesi'nden bir araştırma ekibi ile bir üniversite araştırması yapıldı:

Bağımsız araştırma ekibi, sadece busuu platformunu kullanarak İspanyolca öğrenen 144 busuu öğrencisinden oluşan bir grubu 2 ay boyunca takip etti. Katılımcıların ses kayıtları, dilbilgisi üniteleri, PDF'ler, kelime çalıştırıcısı gibi özellikler içeren Premium Üyelik'e tam erişimleri vardı. Araştırmacıların, 2 aydaki ortalama öğrenme gelişmelerini ölçebilmeleri için, öğrencilerin araştırmanın başında yazılı ve sözlü standart bir giriş testi ile bitişinde bir çıkış testine girmeleri gerekti.

Sonuçlar inanılmazdı! Şimdiye kadar araştırılan en etkin dil öğrenme aracı busuu çıktı!

Araştırmanın çarpıcı sonuçlarından göze çarpan bilimsel veriler şunlar:


- Yazılı sınava giren katılımcıların %84'ü sonuçlarını geliştirdi.
- Sözlü sınava giren katılımcıların %75'i sonuçlarını bir veya daha fazla seviye geliştirdi.
busuu'yu 16 saat veya üzerinde çalışanlar, yazılı sınav sonuçları, sözlü sınav sonuçları veya her ikisinde %100 önemli bir gelişme gösterdi.
- Kolejde bir dönem İspanyolca'ya karşılık gelmesi için busuu kullanıcılarının iki ayda yalnızca ortalama 22,5 saat çalışması gerekti.
- Çıkıştaki anketi yanıtlayanların %100'ü çalışma bittikten sonra busuu'yu kullanmaya devam edeceğini söyledi.

Araştırma ekibinin liderliğini yapan ve diğer uygulamalar ile de benzer çalışmalar yürütmüş olan, New York Şehir Üniversitesi'nde doktorasını yapan Roumen Vesselinov şöyle dedi: "Şimdiye kadar araştırılan tüm dil öğrenme uygulamaları arasında en etkilisi busuu."

Perdigital avantajıyla 10% Bonus'lu Busuu Online Dil Eğitim Kodu satın alın >>

Perdigital Yetkili Satıcıdır.


OYUNUN KALBİ PERDİGİTAL'DE ATIYOR