Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

6 BANKAYA HAVALE İMKANI

Bugünden itibaren, Perdigital.com'a 6 farklı bankadan bakiye yükleyebilirsiniz.

Türkiye'nin önde gelen ödeme kuruluşlarından Payguru firması ile yapılan iş birliği çerçevesinde, havale/EFT yöntemiyle Perdigital.com'a bakiye yükleyebileceğiniz banka adedi 6'ya çıkartılmıştır. Bu bankalar; İş Bankası, Yapı Kredi, Ziraat Bankası, Akbank, Garanti, Teb'dir. Tüm banka hesap numaralarımız yenilenmiş, Perdigital referans numaranıza ise ufak bir ekleme yapılmıştır. Bakiye yüklemeden önce yeni hesap numaralarımızı ve değişen referans numaranızı kontrol etmeyi unutmayın!

Yeni banka hesap bilgilerimizi görüntülemek için tıklayın >>

Değişen referans numaranızı görmek için sitemize üye girişi yaptıktan sonra buraya tıklayın >>

Önceden olduğu gibi şimdi de yeni banka hesap numaralarımıza EFT/havale yaparken, açıklama kısmına yeni referans numaranızı yazmanız halinde, herhangi bir ödeme bildirimi yapmanıza gerek kalmaksızın ödemeniz hesabınıza geçecektir. Açıklama kısmına yeni referans numaranızı girmeyi unutmanız ya da girememeniz halinde ise, ödeme bildirimi yapmanız gerekecektir. Ödeme bildirim sayfasını görüntülemek için tıklayın >>

ÖDEME BİLDİRİM ADIMLARI:

1. Perdigital.com'a üye girişi yapın.

2. http://www.perdigital.com/odeme/ sayfasını ziyaret edin ve EFT/havale yaptığınız banka hesabımızın yanında bulunan "Ödeme Bildirimi Yap" butonuna tıklayın.


3. "Ödeme Bildirimi Yap" butonuna tıkladığınız zaman hemen aşağıya açılan forma, göndermiş olduğunuz tutarı girin ve "Ödeme Bildir" butonuna tıklayın.


4. Yönlendirilmiş olduğunuz sayfadaki tüm bilgileri doldurduktan sonra "Gönder" butonuna tıklayın ve ödeme bildiriminde bulunun.


Bu aşamadan sonra yapmış olduğunuz ödeme ile ödeme bildirimi karşılaştırılacak ve bilgilerin tümü doğru ise bakiye hesabınıza aktarılacaktır.

Eski veya yeni referans numaranızı kullanarak eski banka hesaplarımıza EFT/havale yapmaya bir süre daha devam edebilirsiniz.

Eski referans numaranızı kullanarak yeni banka hesaplarımıza yapacağınız para gönderme işlemleri için ödeme bildiriminde bulunmanız gerekmektedir.

Tüm soru ve sorunlarınızla ilgili olarak CANLI DESTEK alanından yardım alabilirsiniz.

İyi alışverişler dileriz.

OYUNUN KALBİ PERDİGİTAL'DE ATIYOR